The Sales Gate

SPRAWDŹ JAK DARMOWA KSIĄŻKA SALES GATE POMOŻE CI W SZYBKIM CZASIE ZMIENIĆ WYNIKI SPRZEDAŻY

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

ZAPEWNE ZASTANAWIASZ SIĘ, GDZIE JEST HACZYK I DLACZEGO DAJĘ CI MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA KSIĄŻKI ZA DARMO?

 

Nie ma haczyka. Nie zarabiam na książce. Nie muszę tego robić. Chcę pomóc przedsiębiorcom oraz sprzedawcom podwoić dochody. Dlaczego? Pozwól, że opowiem Ci swoją historię. Przez ostatnie 14 lat pracowałam w różnych obszarach biznesu. Przez 10 lat pracowałam w 7 korporacjach, a następnie założyłam pierwszą firmę, która nie odniosła sukcesu. Była kompletną porażką. Po niecałych 2 latach zmierzyłam się z moim największym strachem, utratą płynności finansowej. Straciłam wtedy razem ze wspólnikami ponad 2 miliony złotych.
Nigdy nie zapomnę tego dnia. Stanęłam przed bardzo ciężkim wyborem - poddać się lub walczyć dalej. Wybrałam walkę. W przeciągu kolejnych 2 miesięcy, rozpoczynając zupełnie nowy biznes wygenerowała 800.000 zł obrotu i pozyskałam ponad 1300 klientów. W kolejnych 10 miesiącach wygenerowałam prawie 4 miliony złotych obrotu. Założyłam nową firmę. Zaczęłam kompletnie od zera. Techniki, które pomogły mi osiągnąć sukces opisałam szczegółowo w książce. Dzisiaj dzielę się nimi z Tobą i innymi przedsiębiorcami oraz sprzedawcami. Co tak naprawdę mi pomogło osiągnąć sukces po tak dotkliwej porażce?


SPRZEDAŻ


Być może wydaje Ci się, że sprzedaż jest ciężka. Tak jest tylko do pewnego momentu.  Jeżeli nie stosujesz właściwych wzorców męczysz się i poddajesz się frustracji. Jak masz wyniki to jest to najlepszy zawód na świecie.

W pewnym momencie moja sytuacja zmusiła mnie do zupełnie innego myślenia na temat sprzedaży. Nie miałam ani godziny na marnowanie czasu. Nie miałam czasu na wymówki. Pozamykałam transakcje w 2 tygodnie, które standardowo na rynku powinny trwać miesiące. Wszystko to sprzedając do klientów, których nie znałam i na rynku, którego uczyłam się w trakcie. Była to dla mnie kompletnie nowa branża.

Chciałabym, abyś nie musiał lub nie musiała przechodzić przez ten sam bolesny proces co ja.
Dziś po kilku latach mam ten przywilej, że zarządzam kilkoma własnymi markami i odnoszę sukcesy w branży innowacji w technologii, influencer marketingu, edukacji, organizacji eventów i sprzedaży oprogramowania. Na co dzień mam do czynienia z ogromną ilością przedsiębiorców i sprzedawców.

Wiem jak frustrujące jest radzenie sobie z odmową i brakiem wyników jakich w sprzedaży jakich oczekujesz.

Mocno wierzę, że możesz przez ten etap dużo szybciej przejść korzystając z mojego doświadczenia. Oszczędzając swój czas i nerwy.  
  
Właśnie dlatego w książce skupiam się na kluczowych krokach, które pozwalają bardzo szybko podnosić sprzedaż: od gotowych schematów działania wraz ze skryptami skąd i jak brać klientów, przez zimną rozmowę telefoniczną, po budowanie relacji i szybkie zamykanie sprzedaży.

Wszystko czym się z Tobą dzielę, to przetestowane na sobie i moich sprzedawcach strategie i taktyki. W tym momencie to już nie tylko "testy" na naszych organizacjach, ale również ponad 5000 klientów korzystających z materiałów Sales Gate.

Polecam! Szczególnie książkę. Czytam sporo literatury biznesowej i sprzedażowej, tak zrozumiałej treści jeszcze nie napotkałem.

Opublikowany przez Patryk Zwoliński na 28 kwietnia 2016


Książka napisana krótko i na temat, dodatkowo materiały uzupełniające w formie video wraz z skryptami. Polecam !

Opublikowany przez Michał Żwirek na 6 lipca 2017


Rewelacja. Dużo nowych pomysłów. Profesjonalne techniki sprzedaży. �

Opublikowany przez Jowita Olszowska na 9 lipca 2017W środku książki znajdziesz:

Gotowy kalkulator do planowania pracy jako sprzedawca

Narzędzia i sposoby na pozyskanie dużej ilości nowych klientów

Gotowe schematy rozmów w celu pozyskania kontaktu

Gotowe skrypty rozmowy z "zimnym klientem"

Zasady i sposoby budowania zdrowych relacji z klientami

Scenariusze, techniki i zasady, które pomogą Ci łatwiej finalizować sprzedaż

Scenariusze zachowania w przypadku trudnego klienta, czy klienta który nie chce słuchać

Kim jestem?

Jestem założycielem kilku firm, m. in. takich marek jak Wolves Summit, See Bloggers, Sales Gate, które w tym momencie generują wielomilionowe obroty.

Przez 10 lat pracowałam w korporacjach takich jak: BMW Polska, Empik, RWE/Innogy, Orange, Agros Nova, Procter & Gamble.

Zarządzane przeze mnie firmy swoje usługi i produkty sprzedają do klientów z ponad 60 krajów, a jedna z moich marek ma 28 milionowe zasięgi w Internecie.


Nie jestem teoretykiem. Pierwsze materiały sprzedażowe zaczęłam tworzyć z myślą o moich pracownikach, aby szybciej wdrażać nowe osoby. Następnie podczas naszej konferencji Wolves Summit zrobiłam warsztat pokazując przedsiębiorcom jak docierać do osób decyzyjnych. Dostałam masę wiadomości z podziękowaniami i kolejnymi pytaniami. Po tej sytuacji za namową moich wspólników Marka i Piotrka postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem z szerszą publiką, anie tylko moim zespołem.


Sama musiałam odrobić wiele lekcji, często bardzo kosztownych, zanim opracowałam metodą prób i kosztownych błędów skuteczne taktyki i strategie. Zdaje sobie sprawę, że sprzedaż może przynosić wiele frustracji zwłaszcza kiedy nie idzie tak jak chcesz. Chciałabym, aby ta książka zaoszczędziła Ci dużą ilość czasu i dała Ci narzędzia i wiedzę, która pozwoli bardzo szybko generować zadowalające wyniki w sprzedaży.
Dlatego też razem z książką dostajesz szablony, ćwiczenia i gotowe rozwiązania do zastosowania. Udanej lektury!

ZAMÓW DARMOWĄ KSIĄŻKĘ TERAZ

JAKIE SĄ NASTĘPNE KROKI

 

1. Zamów darmową książkę.

2. Podaj dane do wysyłki i numer dla kuriera
3. Pokryj niskie koszty przesyłki.


Tak naprawdę otrzymujesz tą książkę tylko za koszt przesyłki.   


Ta propozycja jest mocno ograniczona w czasie, więc podejmij działanie od razu, zanim ją zamkniemy.

 

 

Z góry dziękuje za inwestycje Twojego czasu na przeczytanie książki.

Jestem przekonana, że będzie Ci się podobać.

Basia Piasek
Basia Piasek - przedsiębiorca i autorka książki "Skuteczne techniki i metody podnoszenia efektywności sprzedaży".P.S.Chciałabym Ci podsumować moją propozycję:
Otrzymujesz książkę Sales Gate za darmo, pokrywając tylko koszty wysyłki, dzięki której poznasz mój sposób na pozyskiwanie klientów i prowadzenie skutecznych rozmów pozwalających na zamknięcie transakcji.
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.